Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Produktu veidi
Ceļojumiem Visiem matu tipiem Bojātiem, sausiem matiem Plāniem matiem Krāsotiem matiem Pret matu izkrišanu Balinātiem matiem Pret blaugznām Cirtainiem matiem Taukainiem matiem Nobriedušiem, sirmiem matiem Problemātiskai galvas ādai
Atcelt filtrus

Rich Matiem


Mūsu ikdienas matu kopšana nav iedomājama bez kvalitatīviem un mūsdienīgiem matu kopšanas līdzekļiem. Lai mati izskatītos veselīgi un spēcīgi, tiem nepieciešams daudz laika un uzmanības. Skaisti un kopti mati ir tikpat svarīgi kā stilīgi aksesuāri vai moderns apģērbs. Dažādiem matu tipiem ir jāizvēlas dažādi kopšanas līdzekļi. Atkarībā no tā, vai Jūsu mati ir biezi vai plāni, sausi, ar noslieci uz taukošanos vai bojāti un trausli, Jums jāizvēlas piemēroti matu kopšanas līdzekļi.

Matu kopšanas līdzekļi palīdz kontrolēt matus, piešķirot tiem lielisku un veselīgu izskatu, atjaunojot to struktūru un barojot tos, iekļūstot dziļi saknēs. Vissvarīgākie un visbiežāk izmantotie matu kopšanas līdzekļi ir dažādi šampūni. Tas ir ikdienas kopšanas līdzeklis, kas jāizvēlas atkarībā no matu tipa. Dažādiem šampūniem ir atšķirīga ietekme uz matiem. Tie var barot, ārstēt, iztaisnot vai mitrināt. Tāpēc, izvēloties šampūnu, vispirms ieteicams pievērst uzmanību nevis tā iepakojumam vai aromātam, bet gan tam, kādam matu tipam tas paredzēts.

Lai mati būtu skaisti un veseli, ieteicams lietot arī matu maskas vai kondicionierus. Matu maskas var ne tikai padarīt matus mīkstus un viegli veidojamus, bet arī ārstēt, barot, stiprināt un atjaunot bojātus matus. Dažādas matu maskas tiek izmantotas, lai panāktu dažādu efektu, tāpēc pirms lēmuma pieņemšanas ir svarīgi noskaidrot, kas Jums patiešām ir nepieciešams un kāds ir Jūsu matu tips. Ja mati ir krāsoti, ieteicams izvēlēties maskas krāsotiem matiem, kas ne tikai atjauno bojātos matus, bet arī aizsargā krāsu.

Matu krāsa var lieliski atspoguļot Jūsu noskaņojumu vai dzīvesveidu, tāpēc matu krāsai, ko lietojat, vajadzētu būt kvalitatīvai un saudzējošai. Ilgnoturīga matu krāsas tiek izmantotas, lai mainītu matu krāsu uz ilgāku laiku, bet, ja vēlaties atsvaidzināt vai mainīt tēlu uz īsāku brīdi, lieliski noderēs īslaicīgas iedarbības un pilnībā izskalojamas matu krāsas.

Rādīt: 24 | 42 | 84