Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Dzimums
Atcelt filtrus

Skūšanās piederumi Sejai un ķermenim


Liekā apmatojuma noņemšana var būt garlaicīga un laikietilpīga procedūra turklāt, nepiemērotu skūšanās līdzekļu izvēle vai skūšanās kosmētika var radīt arī ādas kairinājumu. Izmantojot epilatoru vai karsto vasku, var atbrīvoties no matiņiem uz ilgāku laiku, taču tas noteikti ir viens no sāpīgākajiem to likvidēšanas veidiem. Ja ciešanas skaistuma dēļ nav domātas Jums, piedāvājam daudz vienkāršāku skūšanās veidu. Varat izvēlēties starp vienreizlietojamiem un atkārtoti lietojamiem skuvekļiem. Lai iegūtu labāku rezultātu, pievērsiet uzmanību asmeņu skaitam skuveklī. Jo vairāk asmeņu, jo kvalitatīvāka matiņu noņemšana.

Mūsdienīgām sievietēm paredzētiskūšanās piederumi ideāli piemēroti arī jutīgai ādai. Vienreizlietojamie skūšanās asmeņi, lietojami kopā ar nejutīgumu mazinošām skūšanās putām. Pateicoties tiem, skūšanās kļūs par vēl patīkamāku procesu un maigas ādas rezultāts saglabāsies ilgāk. Vienlaikus mēs piedāvājam īpaši sievietēm izstrādātu skūšanās otiņu, lai vienmērīgi un maigi uzklātu uz ādas skūšanās putas. Skūšanās asmeņi laicīgi jāmaina, jo tas ir vienīgais veids, kā nodrošināt ādas maigumu un aizsardzību pret kairinājumu pēc procedūras.

Ja esat izvēlējusies atkārtoti lietojamu skuvekli ar maināmām galviņām, mūsu interneta veikalā atradīsiet arī šo galviņu komplektus. Sieviešu skuvekļu galviņās iestrādāta īpaša gēla josla, kas nodrošina vienmērīgu slīdēšanu.

Viens no galvenajiem jaunajiem produktiem, ko piedāvājam, ir divu asmeņu skūvekļi sievietēm. Mūsdienīgie, taču klasiskie skuvekļi ar diviem asmeņiem īpaši radīti sievietēm, kuras meklē efektīvus skūšanās produktus un tiecās pēc lieliska rezultāta. Divu asmeņu skuvekļa asmeņi ir maināmi un tos var ērti iegādāties internetā, mūsu interneta veikalā. Lai iegūtu gludu skuvumu, izmantojot skuvekli ar diviem asmeņiem, nepieciešams tikai nedaudz prakses un pavisam drīz jau sapratīsiet, ka tas ir patiešām tā vērts - skūšanās būs patiešām tīra, ļoti tuva ādai, un Jums nebūs nepieciešama 5 asmeņu skuvekļa galviņa, lai to paveiktu. Vēl viens pluss ir tas, ka nomaināmie skūšanās asmeņi maksā ievērojami mazāk. Īpaši sievietēm mēs piedāvājam tos ar grezniem rozā rokturiem. Sāciet skūšanās procesu matiņu augšanas virzienā, samitriniet kāju ādu ar siltu ūdeni un atkārtojiet procedūru vēlreiz. Visbeidzot, maigi iemasējiet pretēji matu augšanas virzienam. Mati aug dažādos leņķos, tāpēc skūšanās laikā ir jāatrod vislabākā skuvekļa pozīcija. Labāko leņķi starp skuvekļa asmeni un ādu atradīsiet pēc pirmās skūšanās reizes. Vissvarīgākais - nesteidzieties. Jo rūpīgāk visu darīsiet, jo labāks būs rezultāts un jo vairāk varēsiet izvairīties no brūcēm. Izmantojiet visu roku, ne tikai plaukstu.

Nepieciešamas arī putas, želejas vai krēmi, lai nodrošinātu precīzu skuvumu. Tie labāk pasargās ādu no bojājumiem un apsārtuma, novērsīs iegriezumus, nodrošinot labu slīdēšanu, un neļaus matiņiem ieaugt ādā. Mīkstina un mitrina. Pirms putu vai želeju lietošanas, samitriniet kājas siltā ūdenī, atbrīvojieties no atmirušajām ādas šūnām un tikai pēc tam izmantojiet skūšanās līdzekli.

Rādīt: 24 | 42 | 84