Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Zīmols
Atcelt filtrus

Matu krāsas Matiem


Dienas, kad matu krāsošana bija tikai vēl viens dārgs friziera apmeklējums, jau sen ir pagājušas. Plašā matu krāsu izvēle un pieejamā informācija ir ļāvusi sasniegt salona cienīgu rezultātu, krāsojot matus mājas apstākļos. Ķimikāliju, kas bojā matus, laiki ir pagājuši. Mūsdienīgas kvalitatīvas matu krāsas aizsargā matus, tāpēc arī krāsojot tie paliek spīdīgi un izskatās veselīgi.

Mūsu interneta veikalā varat izvēlēties tādu ražotāju kā "Schwarzkopf" un "Wella matu krāsošanas un kopšanas līdzekļus. Tiem, kuri vēlas atrast visus toņus vienuviet, matu krāsu iegāde internetā ir lielisks veids, kā ietaupīt laiku, izvēloties vēlamo toni. Pasūtot kvalitatīvus un profesionālus matu krāsošanas produktus internetā, varat krāsot matus un panākt vēlamo rezultātu mājas apstākļos.

Ja jūs vairs neapmierina pašreizējā matu krāsa un vēlaties mainīt matu toni, varat izmantot matu krāsas noņemšanas emulsiju. Atkarībā no vēlamā rezultāta, emulsija padarīs Jūsu matus par vienu līdz diviem toņiem gaišākus.

Krāsojot matus, nevajadzētu aizmirst, ka pat augstas kvalitātes matu krāsas ar laiku novājina matu struktūru, tāpēc lai izvairītos no krāsotu matu lūšanas vai izkrišanas, nepieciešams lietot matu maskas un citus papildus matu kopšanas līdzekļus. Matu maskas, kas īpaši paredzētas krāsotiem matiem, palīdz saglabāt matu krāsas intensitāti, piešķir dabisku izskatu, aizsargā krāsā esošo pigmentu un ir būtiskas skaistas, izteiksmīgas matu krāsas uzturēšanai.

Rādīt: 24 | 42 | 84