Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10

Sportam


Šajā kategorijā jūs atradīsiet dažādus olbaltumvielu pulverus, piemēram, sūkalu, zirņu vai rīsu proteīnus, kas ir būtiski muskuļu augšanai un atjaunošanai. Šis proteīna pulveris ir ideāls risinājums pēc treniņa, lai palīdzētu jums ātri atgūties un palielināt treniņa veiktspēju.

Turklāt mēs piedāvājam arī specializētas aminoskābes, piemēram, BCAA vai L-glutamīnu, kas ne tikai atbalsta muskuļu atjaunošanos, bet arī atbalsta imūnsistēmu. Aminoskābes ir nenovērtējamas atveseļošanās procesā un palīdz novērst muskuļu nogurumu.

Šeit varat atrast arī dažādus enerģijas un izturības piedevas, kas palīdz uzturēt enerģijas līmeni un maksimālu veiktspēju treniņa laikā. Šie uztura bagātinātāji ir paredzēti, lai nodrošinātu papildu enerģijas avotu ilgākiem un intensīvākiem treniņiem.

Kreatīna piedevas ir ļoti populāras arī sportistu vidū, palīdzot palielināt muskuļu spēku un masu, kā arī uzlabot sniegumu.

Visi mūsu uztura bagātinātāji sportam ir rūpīgi atlasīti un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Tie ir droši, efektīvi un palīdz sportistiem un aktīviem cilvēkiem sasniegt maksimālo fizisko potenciālu. Mūsu produkti ir ideāla izvēle tiem, kas vēlas stiprināt savu ķermeni un sasniegt augstus sporta rezultātus.

Rādīt: 24 | 42 | 84