Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Atcelt filtrus

Matu maskas


Matu maskām piemīt lieliska matus atjaunojoša un mitrinoša iedarbība. Tās lieliski atdzīvina matus, atjauno to spīdumu, maigumu un elastību. Matu maska ir produkts, kas nodrošina matu veselību un pievilcīgu izskatu, tāpēc mēs parasti izvēlamies matu masku, ņemot vērā matu esošo stāvokli un problēmas. Šajā kategorijā atradīsiet matu maskas, kas īpaši paredzētas matu atjaunošanai, mitrināšanai, barošanai vai krāsas saglabāšanai. Matu maskas balinātiem matiem palīdz saglabāt perfektu matu krāsu un novērš nevēlamu dzeltenīgu toni, kā arī baro un mitrina matus, palīdzot tiem atgūties pēc krāsošanas procedūras.

Sortimentā atradīsiet arī maskas ikdienas lietošanai, kas piemērotas visiem matu tipiem, kuras ieteicams lietot regulāri - tā izvairīsities no matu sausuma, kas nereti rodas temperatūras izmaiņu, klimata pārmaiņu radītās negatīvās ietekmes dēļ utt. Matu maskas ļoti ieteicams lietot, ja vēlaties ataudzēt matus - mitrināti un baroti mati ilgāk saglabā savu veselīgo izskatu, tāpēc retāk nepieciešams apgriezt matu galus un mati ataug ātrāk.

Intensīvas iedarbības matu maskas ir paredzētas dažādu matu problēmu risināšanai, piemēram, lai cīnītos pret pārmērīgu taukošanos, blaugznām, pastiprinātu sausumu, vai pie matu izkrišanas. Visbiežāk tās ir ampulas formas maskas, kas ir ļoti koncentrētas, tāpēc sniedz manāmu rezultātu jau pēc pirmās lietošanas reizes. Izvēlieties intensīvas iedarbības matu maskas, ja nepieciešams steidzami atdzīvināt matus, vai, ja Jūsu mati ir ļoti sliktā stāvoklī.

Rādīt: 24 | 42 | 84