Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Atcelt filtrus

Skūšanās asmeņi Vīriešiem


Jūsu skuveklis ir tik labs, cik labi ir tajā izmantotie asmeņi. Ja izmantojat nekvalitatīvus skūšanās asmeņus, skūšanās būs tieši tāda pati - nekvalitatīva un nepatīkama. Skūšanās asmeņiem jābūt ļoti asiem un tie nedrīkst kairināt ādu. Jo sliktāk skuveklis skuj, jo vairāk reižu asmens ir jāpārvelk pāri ādai, kas izraisa papildu ādas kairinājumu. Skūšanās ar nekvalitatīviem asmeņiem var izraisīt ādas kairinājumu un apsārtumu.

Skūšanās asmeņi vīriešiem var būt vairāku veidu: ar vienu, diviem asmeņiem vai kasešu. Katram skuveklis jāizvēlas atbilstoši savai ādai vai pieradumam, bet izvēlei jābūt maksimāli orientētai uz kvalitāti. Klasiskie viena un divu asmeņu asmeņi mazāk kairina ādu, bet skūšanās ar kasešu asmeņiem ar trim vai vairāk asmeņiem var izraisīt lielākus ādas bojājumus un kairinājumu, jo tie skuj tuvāk ādai. Iegādājoties skūšanās asmeņus internetā, iesakām pasūtīt vairākus asmeņu veidus un izvēlēties sev piemērotāko.

Skūnojoties ir svarīgi lietot berzi mazinošus līdzekļus, piemēram, skūšanās putas, skūšanās želeju, skūšanās krēmus vai skūšanās ziepes, ko uz sejas var uzklāt ar rokām vai skūšanās otiņu.

Rādīt: 24 | 42 | 84