Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Zīmols
Atcelt filtrus

Aizsardzībai pret sauli Sejai un ķermenim


Noteikti pats par sevi saprotams, ka aizsardzība no saules ir ļoti svarīga Jūsu veselībai. Ilgstoša atrašanās saulē bez aizsarglīdzekļiem var radīt nopietnus bojājumus - ādas apdegumus, sirdslēkmes, dehidritāciju un pat ādas vēzi. Sauļošanās krēmiem ir dažādi izmantošanas veidi un aizsardzības līmeņi, tāpēc ir svarīgi nekļūdīties un izvēlēties tieši Jūsu vajadzībām atbilstošu.

Sauļošanās aizsarglīdzekļi nodrošina aizsardzību pret kaitīgajiem saules UV stariem. Izvēloties saules aizsarglīdzekli, ir svarīgi ņemt vērā savu ādas tipu. Gaiša āda saulē apdeg visātrāk, tāpēc cilvēkiem ar šo ādas tipu jānodrošina maksimāla aizsardzība. Mūsu interneta veikalā varat atrast dažādus saules aizsargkrēmus, krēmus pēc sauļošanās vai īpašus sejas krēmus ar saules aizsardzību.

Ja jums nepatīk krēmi, tad eļļa aizsardzībai no saules var būt lielisks risinājums. Dabiski iegūtas eļļas nodrošina lielisku aizsardzību pret kaitīgajiem UV un UVB stariem. Tie viegli uzsūcas un lieliski mitrina ādu. Lielākā daļa eļļu ir izturīgas pret mitrumu, tāpēc varat droši mitrināt vietas, kur eļļa uzklāta uz ādas.

Lai āda pēc sauļošanās būtu elastīga un pietiekami mitrināta, varat lietot īpašus krēmus vai losjonus. Tie labvēlīgi iedarbojas uz saulē apdegušo ādu, atvēsinot un nomierinot to. Šie produkti, kas bagātināti ar dažādiem vitamīniem, minerālvielām un dabīgiem ekstraktiem, var ātri atjaunot saulē apdegušo ādu un mazināt apsārtumu.

Rādīt: 24 | 42 | 84