Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Atcelt filtrus

Aizsardzībai pret karstumu


Ikdienā mati ir pakļauti dažādām kaitīgām vides ietekmēm, kas ietekmē to skaistumu un veselību. Īpaši negatīvi faktori ir karstums un saule. Karstums ir biežs matu bojājumu cēlonis vasarā vai atvaļinājuma laikā siltā klimatā, kad tiešie saules stari sausina matus, bojājot to struktūru un izraisot matu galu šķelšanos, veicinot matu krāsas intensitātes zudumu. Vēl viens izplatīts matu izkrišanas cēlonis ir veidošana ar karsējošām ierīcēm, piemēram, bieža žāvēšana ar fēnu, taisnošana vai lokšķēru izmantošana. Šajā kategorijā ietilpst matu kopšanas līdzekļi, kas palīdz aizsargāt matus gan no saules, gan karstuma kaitīgās ietekmes, veidojot frizūru.

Aizsarglīdzekļi pret karstumu un sauli izveido aizsargslāni uz matiem, bet tajā pašā laikā nebalina matus un nekaitē to elastībai un maigumam. Tie ir vienkārši produkti, kas baro matus un nodrošina tos ar vērtīgām sastāvdaļām, pasargājot tos no kaitīgās iedarbības un tās sekām, piemēram, sausuma, šķelšanās utt. Šie produkti ir īpaši ieteicami krāsotiem matiem, jo gan karstums, gan saule bojā un samazina matu krāsas intensitāti. Turklāt krāsoti mati bieži vien jau ir dehidrēti, tāpēc ir svarīgi atjaunot mitruma līdzsvaru.

Aizsargājiet matus un izbaudiet pievilcīgāku matu izskatu. Aizsarglīdzekļi parasti satur arī vērtīgas, dabīgas sastāvdaļas, kas palīdz matiem atgūt spīdumu. Aizsardzībai pret sauli varat izvēlēties kādu no īpašajiem produktiem, kā arī intensīvi mitrinošas izsmidzināmās eļļas, losjonus, maskas un šampūnus.

Rādīt: 24 | 42 | 84