Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
L'oreal Professionnel Metal Detox Shampoo Tīrīšanas krēms - šampūns 300ml | inbeauty.lv

L'oreal Professionnel L'oreal Professionnel Metal Detox Shampoo Tīrīšanas krēms - šampūns 300ml

Metal Detox Shampoo Tīrīšanas krēms - šampūns 300ml
Preces kods: 30158078
Zīmols: L'oreal Professionnel

  |  

29,00€
Par produktu
Kā izmantot
Cita informācija

L'Oréal Professionnel Metal Detox anti-metal attīrošais krēms šampūns detoksicē matus pēc jebkādas krāsas, balayage vai apgaismošanas pakalpojuma.

Metāls šķiedras iekšpusē rada gan lūzuma risku, gan tas negatīvi ietekmē krāsas rezultātus krāsu, balayage un apgaismošanas pakalpojumu laikā.

Bagātīgais bagātīgais krēms pārveidojas koncentrētās putās, lai maigi attīrītu šķiedru un noņemtu metāla daļiņu uzkrāšanos.

Metāla līmenis matos ir atšķirīgs, atkarībā no matu porainības un ūdens kvalitātes, kurā mēs dzīvojam. Šī patentētā tehnoloģija bez sulfātiem ir bagātināta ar glicamīnu, kura ir pietiekami maza molekula, lai iekļūtu un neitralizētu šķiedras iekšpusē esošo metālu. Mati izskatās veselīgi un atgūst spīdumu. Lai sasniegtu optimālus rezultātus, sekojiet līdzi Metal Detox pretnodokļu aizsargmaskai, lai pasargātu šķiedru no daļiņu nogulsnēm. Lai garantētu krāsu, balayage vai apgaismošanas pakalpojumus, lūdziet savu trīspakāpju salona Metal Detox protokolu, lai iegūtu 87% mazāku lūzumu risku * 100% uzticams krāsu rezultāts **
* Instrumentālais tests: Metal Detox pirmapstrāde + tehniskā procedūra + šampūns + maska.
** Nav ietekmes uz pacelšanu un optimizēta krāsu uzņemšana.

Saistītie produkti


Vērtējumi un atsauksmes