Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Artemis MED Lipid Replenishing Face Cream Atjaunojošs sejas krēms, 50 ml | inbeauty.lv

Artemis Artemis MED Lipid Replenishing Face Cream Atjaunojošs sejas krēms, 50 ml

MED Lipid Replenishing Face Cream Atjaunojošs sejas krēms, 50 ml
Preces kods: 7640124652889
Zīmols: Artemis

  |  

45,90€
Šis produkts nav pieejams
Par produktu
Kā izmantot
Cita informācija

Sausa āda ir ļoti neaizsargāta un var ātri reaģēt uz ārējā un iekšējā stresa ietekmi, kļūstot sarkana. ARTEMIS of Switzerland, ciešā sadarbībā ar kompetentiem dermatologiem, ir radījis kopšanas līdzekļu līniju, kurā netiek izmantotas nekādas liekas piedevas un, kas koncentrējas uz pašu svarīgāko aspektu: maigu aizsargfunkciju. ARTEMIS MED ietekmes filozofija – „mazāk ir vairāk“. Attīrītās formulas izmanto vajadzīgās, ādai draudzīgās un ādai draudzīgās aktīvās sastāvdaļas, lai paaugstinātu jutīgas ādas pretestību, kas liek ādai justies labi! 

Formulas pamatā ir Anti-Irritation-Complex®, kurā izmantotas četras rūpīgi atlasītas vielas: alantoīns, pantenols, Alpu ēdelveiss un acetiltetrapeptīds 40. Alantoīns palīdz ādai saglabāt mitrumu, samazina vilkšanas sajūtu, āda kļūst maiga un izturīgāka pret iekaisumu. Pantenols būtiski nostiprina ādas aizsargfunkciju un uzlabo ūdens saistīšanu ādas raga slānī. Alpu ēdelveiss ir ļoti efektīvs brīvo radikāļu iznīcinātājs, kas aizsargā pret apkārtējās vides ietekmi un palīdz novērst negatīvo ietekmi uz šūnām. Efektīvais tetrapeptīds mīkstina iekaisuma izraisītos ādas apsārtumus, āda kļūst tvirtāka, gludāka un elastīgāka. ARTEMIS MED: bez liekām piedevām, tāpēc efektivitāte garantēta!

Dažādi lipīdi, kas nodrošina spēcīgu ādas aizsargfunkciju, novērš mitruma iztvaikošanu. Sausā ādā ir pārāk maz šo svarīgo tauku, tāpēc tās dabiskā pašaizsardzība ir novājināta: nepabarojot ādu ar vērtīgiem un efektīviem līdzekļiem, tā kļūst arvien sausāka un jutīgāka. Ar dažādām vielām bagātinātais sejas krēms intensīvi baro ādu ar visām tai nepieciešamajām vielām: jojobas eļļa izlīdzina ādu un uzlabo ādas spēju saglabāt mitrumu. Šī sviests – tas ir lielisks dabīgs mīkstinošs līdzeklis, kas satur mitrinātājus, lai samazinātu ādas sausumu. Hialuronskābe izlīdzina sausuma radītās grumbiņas un savelk ādu. ARTEMIS ekskluzīvais Anti-Irritation-Complex® pastiprina efektu: lieliska attīrītu aktīvo sastāvdaļu kombinācija aizsargā ādu no stresa un kaitīgās vides ietekmes, optimizē tās mitrināšanu un palīdz novērst iekaisuma reakcijas. 

Saistītie produkti


Vērtējumi un atsauksmes