Jūsu grozs ir tukšs!
Saņemiet 10% atlaidi ar kodu: PIRKT10
Mühle 21 M 336 Shaving Brush Sintētiska skūšanās ota, 1 gab. | inbeauty.lv

Mühle Mühle 21 M 336 Shaving Brush Sintētiska skūšanās ota, 1 gab.

21 M 336 Shaving Brush Sintētiska skūšanās ota, 1 gab.
Preces kods: 4028982218103
Zīmols: Mühle

  |  

41,00€
Par produktu
Kā izmantot
Cita informācija

Skūšanās ota ar sintētiskiem sariem un augstas kvalitātes poliestera šķiedras rokturi, melnā krāsā.

Augstas kvalitātes poliestera šķiedra ir sintētisks materiāls, kura virsma tiek rūpīgi, individuāli apstrādāta. Šis materiāls ir ideāli piemērots ekskluzīvu aksesuāru ražošanai, jo tas ir ērts rokās, patīkams pieskārienam un piedāvā plašu krāsu gammu un dizaina brīvību. Ja vēlaties sākt lietot skuvekli, droši izvēlieties šo skuvekli, kas ir ļoti ērts lietošanā. Tāpat kā katrs individuāls darbs, arī šī skuvekļa roktura virsma ir īpaši apstrādāta divas reizes. Šī apstrādes metode nodrošina lielisku sajūtu skūšanās laikā un nodrošina skaistu izskatu, kas saglabājas gadiem ilgi.

Otiņa ir izturīga un ērta turēšanai, bet katrs roktura elements tiek atsevišķi pulēts vairākas reizes – tā "Muhle" nodrošina savu izstrādājumu kvalitāti. Tā ir lieliska apstrādes metode, kas nodrošina baudu pieskaroties virsmai un to izturību.

Augstas kvalitātes sintētisko šķiedru skūšanās otiņa ir unikāls "Muhle" izgudrojums. Ražotājs piedāvā augstākās kvalitātes materiālu, kas atbilst no dabīgiem matiem izgatavotu sariņu īpašībām, imitējot sintētiskos āpšu matiņus. Lielākā daļa lietotāju pat nevarētu pateikt, kurai šķiedrai ir labākas īpašības: dabiskajai vai sintētiskajai. Šī ir ļoti mīksta, smalku saru ota ar nedaudz biezākiem sariem iekšējā daļā. Tā ļauj viegli un ātri izveidot stingras putas, sari ir patīkami pieskaroties pie ādas un ērti lietojami skūšanās procesā. Ikdienā sintētiskā šķiedra ir izturīgāka un mazāk jutīga pret apkārtējo vidi nekā dabīgie mati, tā ātrāk izžūst, to neietekmē nekādas skūšanās ziepes vai krēmi.Tā ir pilnīgi vegāniska šķiedra, kas ir pat vieglāk lietojama nekā dabīgie mati.

Izmēri: 34 mm x 114 mm

Saistītie produkti


Vērtējumi un atsauksmes